Оголошеннявсі

Студентська конференція «Геоекономічні та політико-правові виклики структурній перебудові міжнародних зв'язків України»

21 березня 2017 року на факультеті міжнародної торгівлі та права пройшла Всеукраїнська студентська науково-практична конференція «Геоекономічні та політико-правові виклики структурній перебудові міжнародних зв'язків України».

Учасників конференції привітали:

• доктор економічних наук, професор, проректор з наукової роботи КНТЕУ Мельниченко С.В.
  • кандидат економічних наук, доцент, декан факультету міжнародної торгівлі та права КНТКУ Ладиченко К.І.

У конференції взяли участь понад 200 студентів із 10 навчальних закладів України, доповіді презентували іноземні студенти з Гани, Нігерії, Молдови.

На пленарному засіданні були розглянуті дискусійні питання: експортний потенціал України, право громадян на вогнепальну зброю в контексті міжнародного досвіду, міжкультурні комунікації, адвокатська таємниця, адміністрування податків, WEB-можливості в міжнародній торгівлі.

Для розгляду дискусійних питань конференції була організована робота 11 секцій, одна з яких англомовна.

Підведення підсумків і нагородження учасників відбудеться 22 березня 2017 року об 11:15 в ауд. 221 (корпус Д).

Дякуємо за участь та бажаємо подальших звершень!

redactor
остання редакція 04.07.2017