Оголошеннявсі

Урочисте нагородження учасників та переможців Всеукраїнської студентської науково-практичної конференції

22 березня 2017 року відбулося урочисте закриття Всеукраїнської студентської науково-практичної конференції «Геоекономічні та політико-правові виклики структурній перебудові міжнародних зв’язків України», яка була організована та проведена факультетом міжнародної торгівлі та права Київського національного торговельно-економічного університету.

З вітальним словом до переможців звернулася декан факультету Катерина Іллівна Ладиченко, яка привітала студентів та побажала не зупинятися на досягнутому, впевнено крокувати до нових здобутків та перемог на науковій ниві.

У конференції взяли участь студенти Вінницького торговельно-економічного інституту КНТЕУ, Науково-дослідного інституту публічного права, Інституту підприємництва "Стратегія", м. Дніпро, Університету державної фіскальної служби України, м. Ірпінь, Національного авіаційного університету, Київського національного економічного університету ім. В. Гетьмана, Ніжинського міського ліцею при НДУ імені М. Гоголя, Донецького юридичного інституту МВС України, м. Кривий Ріг, Національного університету біоресурсів і природокористування України, м. Київ, Навчально-наукового Юридичного інституту, м. Київ.

Найкращі доповіді студентів відзначені дипломами і грамотами ректора, а саме:

Дипломами 1 ступеня:
Дипломами 2 ступеня: