Чергова перемога студентів КНТЕУ на науковій ниві

22 березня 2017 року на базі ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» відбувся ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних і гуманітарних наук за напрямом "Світове господарство та міжнародні економічні відносини".

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України «Про склад галузевої конкурсної комісії» від КНТЕУ взяла участь завідувач кафедри міжнародних економічних відносин, д.е.н., проф. Мельник Тетяна Миколаївна.

Київський національний торговельно-економічний університет на конкурсі представляла студентка 4 курсу, спеціалізації «Міжнародна економіка» факультету міжнародної торгівлі та права Шкваровська Яна Геннадіївна. За результатами презентації наукового дослідження на тему «Реалізація експортного потенціалу України на ринку ЄС» (науковий керівник – проф. Мельник Т.М.), студентка отримала диплом ІІ ступеня.

Колектив кафедри міжнародних економічних відносин пишається своєю вихованкою та бажає подальших успіхів на науковій ниві!

22.03.2017
остання редакція 04.07.2017