Секрети успіху та лідерства від експертів Arricano

27 березня 2017 року в рамках проекту «B2S by Arricano» - «Бізнес для студентів» відбулася відкрита лекція керуючого директора дивізіону взуття та одягу компанії "МТІ" Сергія Бадтрідінова «Як стати успішним у сучасному бізнесі».

Експерт розповів про компанію "МТІ", яка вже 25 років існує на українському ринку, напрямки її діяльності, організаційну структуру, місію та цінності компанії. Керуючий директор "МТІ" у своїй презентації детально розповів студентам про необхідні для досягнення успіху лідерські якості: орієнтованість на найвищі світові стандарти та досягнення, аналітичне та концептуальне мислення, постійний розвиток, гнучкість, вміння розставляти пріоритети тощо.

Презентація викликала жвавий інтерес у студентів, які ставили лектору багато питань та дискутували з ним. Сергій Бадтрідінов побажав студентам ніколи не припиняти навчатися та пообіцяв, що неодмінно візьме найкращих із них на стажування у компанію.

redactor
остання редакція 04.07.2017