Зустріч учасників студентського психологічного клубу "SAPGEN"

28 березня 2017 року в читальному залі бібліотеки відбулася чергова зустріч учасників студентського психологічного клубу "SAPGEN" під керівництвом практичного психолога Центру педагогічних та психологічних досліджень Пасічнюк Ольги Петрівни.

Зустріч була присвячена темі «Відкрити себе».

Відкрити себе – це дізнатися щось нове про себе, про свої «хочу», «можу», про власні внутрішні ресурси для досягнення цілей та бажань, розвитку особистості та «знайти дорогу» до власних змін.

Дізнаватися щось нове про себе та іншого цього разу допомагали асоціативні карти. Час зустрічі збіг непомітно, але хотілося продовжувати й далі подорожувати своїм внутрішнім світом, відкривати в собі можливості чи обмеження.

За допомогою зворотного зв’язку від інших учасників – отримувати розуміння про себе та свої зміни. Усвідомлювати, що той, хто має мужність пізнавати себе та інших, і працює в цьому напрямку, врешті-решт досягає бажаного – він змінюється і починає розуміти краще власне оточення.

До наступної зустрічі в клубі!

28.03.2017
остання редакція 04.07.2017