Оголошеннявсі

Іноземні студенти склали державний екзамен із дисципліни "Українська мова як іноземна"

Упродовж останніх днів березня 2017 року іноземні студенти IV курсу всіх факультетів нашого університету складають державний екзамен з дисципліни «Українська мова як іноземна».

Традиційно досить широко представлена географія іноземців: Азербайджан, Узбекистан, Грузія, Туркменістан.

Екзаменаційна комісія у складі проректора з науково-педагогічної роботи та міжнародних зв’язків Сая В.М. та кандидатів педагогічних наук, доцентів Коротун О.О. та Шашенко С.Ю. оперувала не лише оновленими комплектами білетів, але і спеціально підготовленими текстами для кожної спеціальності зазначених факультетів.

29.03.2017
1949