Студенти КНТЕУ здобули перемогу в Правничому брейн-рингу

29 березня 2017 року в Національному авіаційному університеті відбувся Правничий брейн-ринг серед іноземців-студентів вищих навчальних закладів України. Команду КНТЕУ представили студенти ФМТП:

• Мазуркевич Анастасія - 3 курс 6 група
  • Ціпле Іонел - 2 курс 4 група
  • Тітова Сандра - 2 курс 4 група
  • Белінська Олеся - 1 курс 4 група

Тренер команди – Гуржій Анна Валеріївна, доцент кафедри адміністративного, фінансового та інформаційного права.

У рамках брейн-рингу учасникам довелося відповідати на різноманітні питання в галузях адміністративного, цивільного, кримінального, господарського, авіаційного та земельного права.

Продемонструвавши високий рівень теоретичної і практичної підготовки, наші студенти в напруженій боротьбі вибороли почесне ІІІ місце та були нагороджені кубком і грамотою.

Вітаємо з перемогою!

29.03.2017