Товарознавці КНТЕУ в числі найкращих

30-31 березня 2017 року відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України № 1079 «Про проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук у 2016/2017 навчальному році» в Луцькому національному технічному університеті відбувся заключний ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт у галузі «Стандартизація, сертифікація та метрологічне забезпечення».

До участі в ньому було відібрано 19 наукових робіт із 14 вищих навчальних закладів України, серед яких і робота студента 1м курсу 7 групи факультету торгівлі та маркетингу Київського національного торговельно-економічного університету Гановського Василя Леонідовича (науковий керівник – к.т.н., ст. викл. Антюшко Д.П.).

На заключному етапі конкурсу студенти виступили з доповідями про результати своїх досліджень. За результатами конкурсу робота представника КНТЕУ виборола призове ІІІ місце.

Вітаємо нашого призера!

Бажаємо нових успіхів у професійній та науковій сфері!

31.03.2017
остання редакція 04.07.2017