Перемога студентів КНТЕУ у Всеукраїнській олімпіаді з міжнародної економіки

30-31 березня 2017 року в Національному університеті «Львівська політехніка» відбувся ІІ тур Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни “Міжнародна економіка”. Київський національний торговельно-економічний університет представляли студенти кафедри міжнародних економічних відносин Шкваровська Яна (ОС «бакалавр») та Милашевський Дмитро (ОС «магістр»).

Учасники олімпіади  виконували конкурсні завдання, які передбачали комп’ютерне тестування та вирішення комплексної ситуаційної задачі.

За результатами змагань дипломом І ступеня нагороджено Милашевського Дмитра (ОС «магістр») та грамотою Шкваровську Яну (ОС «бакалавр»).

Кафедра міжнародних економічних відносин вітає переможців і бажає подальших успіхів!

31.03.2017
adv