“English Party Tonight”: свято англійської мови на ФМТП

28 березня 2017 року на факультеті міжнародної торгівлі і права відбулось свято англійської мови “English Party Tonight”, організоване викладачами кафедри сучасних європейських мов.

Програма свята була присвячена самобутності англійської культури, зокрема її поезії, музиці, танцям. Лунали жарти, пов’язані зі знанням англійської мови, майстерно розіграні студентами. На святі панувала атмосфера розуміння, радості, щирості та любові до англійської мови.

Організатори свята та глядачі щиро вдячні за чудові виступи студентам: Микиті Пєхоті (ФЕМП 2-11), Сильвестру Ростиславу, Остапенко Марії та Одинець Ользі (ФЕМП 3-22), Сьомашу Антону та Вареник Анастасії (ФФБС 1-2), Байдачній Софії, Береговій Анастасії, Бондар Дарії, Дегтяренко Валерії, Євдокимовій Юлі, Вишняк Наталі, Бєляєвій Анні, Куценко Олені (ФТМ 1-9), Тимошенко Світлана (ФФБС 1-1).

28.03.2017
adv