Інформаційні технології для працівників Пенсійного фонду України

28 березня 2017 року в рамках підвищення кваліфікації працівників Пенсійного фону України відбулися заняття на тему «Інформаційні системи та бази даних в MS Excel». Заняття проводились завідувачем кафедри програмної інженерії та інформаційних систем, доктором технічних наук Криворучко О.В.

Стратегія модернізації та розвитку Пенсійного фонду України на період до 2020 року спрямована в тому числі на розвиток існуючих, та впровадження новітніх інформаційних та управлінських технологій. Удосконалення рівня знань працівниками Пенсійного фонду України в області ІТ- технологій сприятимуть реалізації планів стратегії і розвитку ПФУ і, як результат, поліпшенню якості обслуговування громадян.

redactor
остання редакція 04.07.2017