"Пляжний Патруль" закликав студентів поважати стихію

3 березня 2017 року в актовій залі гуртожитку №3 відбулась зустріч студентів із представниками "Пляжного Патруля" – лайфгардами.

Ця громадська організація діє з 2015 року і з кожним днем стає більш впізнаваною і потрібною. У 2016 році представники організації реформували рятувальну службу в місті Києві та стали дотримуватись Міжнародних правил надання першої швидкої допомоги.

Рятівники ділились своїм досвідом та наводили приклади з практики. Відомо, що за сезон 2016 року допомога була надана 112 громадянам, із них 26 дітей.

Усі лайфгарди проходять відповідну підготовку перед тим як почати працювати. Кожен охочий може спробувати свої можливості та стати одним із них, варто лише скласти 3 іспити та пройти співбесіду.

Наприкінці зустрічі хлопці поділились своїм гаслом: «Поважайте стихію! Будьте обережні на воді!».

03.04.2017
остання редакція 04.07.2017