Незабаром Великдень: у КНТЕУ опановували древнє мистецтво писанкарства

11-12 квітня 2017 року в університеті проходив майстер-клас із писанкарства для співробітників та студентів університету.

Співорганізатором заходу виступив відділ навчально-виховної роботи.

Майстер Іванна Навольська (студентка 4 курсу ФТМ), окрім ознайомлення з практиками писанкарства, розповіла багато цікавого про візерунки, інструменти, історію та сучасний стан такого виду автентичної української "творчості".

Програма заходу:

• ознайомлення з технікою оздоблення писанок без використання барвників (витравлення кислотою);
  • ознайомлення з технікою багатоколірного оздоблення;
  • ознайомлення з технікою оздоблення бісером;
  • виготовлення власної писанки.

Приємно, що майстер-клас викликав неабияку зацікавленість і зібрав велику кількість учасників. Присутні викладачі й співробітники відчули на собі атмосферу дива й наближення свята. Зокрема, вони дізналися, як можна розписати писанку, відкрили для себе таємниці орнаментів і знаків, створили власні унікальні обереги.

12.04.2017
redactor