Заняття з працівниками Пенсійного фонду України

4 квітня 2017 року доцентом кафедри адміністративного, фінансового та інформаційного права Ю.А. Дорохіною проведено заняття з працівниками Пенсійного фонду України на тему "Проблемні питання правозастосування норм Закону України "Про доступ до публічної інформації" та Закону України "Про захист персональних даних".

Під час роботи були розглянуті питання щодо сучасного стану правової регламентації захисту інформації з обмеженим доступом в Україні, який визначено Законами України "Про інформацію", "Про доступ до публічної інформації" та "Про захист персональних даних"; досліджено категорії: конфіденційна, таємна і службова інформація; розглянуто поняття "публічна інформація", інформація з обмеженим доступом; розглянуто особливості оформлення запитів на інформацію та різницю між запитом на інформацію і зверненням громадян.

04.04.2017
adv