СК "Меркурій" переможець київського етапу Студентської баскетбольної ліги України

Напередодні в столиці відбулися поєдинки півфіналу київського етапу Студентської баскетбольної ліги України, де в запеклій боротьбі команда Київського національного торговельно-економічного університету здолала Університет фізичного виховання та спорту, а баскетболісти КПІ розгромили суперників з Академії водного транспорту.

5 квітня 2017 року у вирішальному поєдинку етапу зійшлися баскетболісти КНТЕУ та КПІ.

У напруженому матчі сезону перемогу здобули зелено-білі.

Вітаємо спортсменів та головного тренера баскетбольної команди Єльцова Дениса з таким карколомним успіхом у сезоні.

Vivat спорт! Vivat КНТЕУ!

Більше фото на сторінці команди ВК

05.04.2017
adv