Оголошеннявсі

Заняття на тему "Виконання постанови у справі про адміністративне правопорушення"

6 квітня 2017 року кафедрою адміністративного, фінансового та інформаційного права разом із представниками відділу державної виконавчої служби Деснянського районного управління юстиції у м. Києві для студентів ІІ року навчання проведено заняття на тему "Виконання постанови у справі про адміністративне правопорушення".

Під час роботи були досліджені питання щодо змін у законодавстві, що відбулись у зв’язку з прийняттям ЗУ «Про виконавче провадження» від 02.06.2016; розглянуто порядок примусового виконання постанови у справі про адміністративне правопорушення, зокрема порядок пошуку майна боржника та накладення арешту на таке майно; обговорено проблемні питання щодо реалізації арештованого майна.

redactor
остання редакція 04.07.2017