Результати студентської наукової конференції «Соціально-економічні перспективи України у ХХІ столітті»

Студентська наукова конференція «Соціально-економічні перспективи України у ХХІ столітті» відбулася на підставі наказу ректора КНТЕУ від 21.03.2017р. №883 на базі факультету обліку, аудиту та інформаційних систем КНТЕУ 4-5 квітня 2017 року.

У конференції взяли участь 678 учасників, серед яких 18 студентів інших навчальних закладів, а саме 14 студентів з Торговельно-економічного коледжу КНТЕУ (м.Київ) та 4 студенти з Національної академії статистики обліку та аудиту (м. Київ).

Під час роботи конференції працювали два пленарні засідання і 24 секції. На пленарному засіданні були представлені 5 доповідей студентів, під час роботи секцій – 286 наукових доповідей.

Визнані кращими 101 представлена доповідь, у тому числі:

60 - факультету обліку, аудиту та інформаційних систем;

8 - факультету економіки, менеджменту та психології;

5 - факультету фінансів та банківської справи;

8 - факультету торгівлі та маркетингу;

14 - факультету міжнародної торгівлі і права;

2 - факультету ресторанно-готельного та туристичного бізнесу;

4 - Торговельно-економічного коледжу КНТЕУ.

Переможці відзначені дипломами:

1 ступеня - 29 доповідей;

2 ступеня – 24 доповіді;

3 ступеня – 48 доповідей.

Листами подяки відзначені 18 доповідей.

Доповіді учасників були присвячені проблемам організації та методики бухгалтерського обліку, особливостям впровадження міжнародних стандартів бухгалтерського обліку в Україні, ролі фінансового аналізу і контролю в системі управління діяльністю суб’єктів підприємництва, проблемам та специфіці застосування сучасних інформаційних технологій у процесах оптимізації управлінських рішень, а також питанням розвитку української культури в сучасному інформаційно-комунікативному просторі. Доповіді характеризувалися науковою обґрунтованістю викладеної інформації, дослідницьким характером виконаної студентами роботи та свідчили про активну участь студентів у проведенні наукових досліджень. Висловлені у доповідях пропозиції мають практичне та теоретичне значення.

Вітаємо учасників та переможців конференції!

05.04.2017
остання редакція 04.07.2017