Оголошеннявсі

Відомі результати ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності "Міжнародна економіка"

06-07 квітня 2017 року на виконання наказу Міністерства освіти і науки України від 09.12.2016 № 1495 у Київському національному торговельно-економічному університеті проводився ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Міжнародна економіка».

У гості до КНТЕУ завітали 62 студенти-переможці І етапу (42 - ОС «бакалавр», 16 - ОС «магістр») з 36 вищих навчальних закладів 14 регіонів України, серед яких: Київ, Харків, Львів, Дніпро, Тернопіль, Вінниця, Запоріжжя, Суми, Полтава, Маріуполь, Одеса, Чернівці, Миколаїв.

Учасники вирішували конкурсні завдання, які складалися з розв'язання комплексної ситуаційної задачі та комп'ютерного тестування. Запропоновані завдання варіювалися відповідно до освітнього ступеня учасників олімпіади і передбачали інтеграцію комплексу професійних знань, умінь та навичок з блоку фахових дисциплін та застосування творчого підходу.

Оцінювання конкурсних завдань здійснювали кваліфіковані члени журі, до складу якого увійшли: Мазаракі А.А. – д.е.н., професор, академік Національної академії педагогічних наук України, ректор Київського національного торговельно-економічного університету; Мельник Т.М. – д.е.н., професор, зав. кафедри міжнародних економічних відносин КНТЕУ; Кудирко Л.П. – к.е.н., професор, професор кафедри міжнародної економіки КНТЕУ; Резнікова Н.В. – д.е.н., професор кафедри світового господарства і міжнародних економічних відносин Інституту міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка; Белінська  Я.В. – д.е.н., професор,  зав. кафедри міжнародної економіки Університету державної фіскальної служби України; Сіденко В.Р. –  д.е.н., член-кор. НАН України, наук. консультант з економічних питань Центру наукових і політичних досліджень імені О. Разумкова; Савельєв Є.В. – д.е.н., професор, зав. кафедри міжнародної економіки Тернопільського національного економічного університету; Хаджинов І.В. – д.е.н., професор, проректор з наукової роботи, професор кафедри міжнародної економіки Донецького національного університету; Войтко С.В. – д.е.н., професор, завідувач кафедри міжнародної економіки Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут» ім. Ігоря Сікорського; Орловська Ю.В. – д.е.н., професор, зав. кафедри міжнародної економіки ДВНЗ «Придніпровська державна академія будівництва та архітектури»; Ільницький Д.О. – д.е.н., професор кафедри міжнародної економіки ДВНЗ "Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана".

ПРИЗЕРАМИ ІІ ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ СТУДЕНТСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ ЗІ СПЕЦІАЛЬНОСТІ

«МІЖНАРОДНА ЕКОНОМІКА» стали:

ОС «БАКАЛАВР»

І ступеня

Горячка Анастасія Ігорівна

Національний університет «Львівська політехніка»

ІІ ступеня

Дем’янова Юлія Олексіївна

Донецький національний університет імені Василя Стуса

Зоідзе Катерина Іракліївна

Дніпропетровський національний університет імені Олеся Гончара

Король Аліна Олександрівна

Сумський державний університет

ОС «МАГІСТР»

І ступеня

Милашевський Дмитро Петрович

ІІ ступеня

Пасічна Дарина Романівна

ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана»

Симоненко Олена Володимирівна

Інститут міжнародних відносин

КНУ ім. Тараса Шевченка

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ТА БАЖАЄМО ПОДАЛЬШИХ УСПІХІВ!

РЕЙТИНГ ВНЗ ЗА РЕЗУЛЬТАТАМИ ІІ ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ СТУДЕНТСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ ЗІ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «МІЖНАРОДНА ЕКОНОМІКА»

07.04.2017
остання редакція 04.07.2017