Лекція сертифікованого лікаря-дієтолога МОЗ України: "Сучасні тренди фітнес-дієтології"

7 квітня 2017 року в рамках Всесвітнього дня здоров’я з ініціативи кафедри технології і організації ресторанного господарства відбулася лекція сертифікованого лікаря-дієтолога МОЗ України, президента Ліги фітнес-дієтологів та нутриціологів, члена Міжнародного товариства спортивного харчування та Американської асоціації з харчування Сластіна Владислава Володимировича на тему «Сучасні тренди фітнес-дієтології».

Лектор зазначив існуючі проблеми харчування людей, акцентував увагу на виборі харчування відповідно до типу будови тіла, пояснив основні принципи раціонального, здорового, збалансованого харчування. Провідний спеціаліст зі спортивного харчування розкрив переваги правильного харчування у фітнесі та спорті, враховуючи критичні нутрієнтні вікна до тренувань, під час та після тренувань, охарактеризував загальні принципи фітнес-кулінарії.

Студенти факультету ресторанного-готельного та туристичного бізнесу та факультету торгівлі та маркетингу із зацікавленням слухали про особливості складання добового раціону в залежності від ранкових або вечірніх тренувань та виявили особистий інтерес щодо рекомендацій до харчування під час розумових навантажень.

07.04.2017
остання редакція 10.04.2017