СК «КНТЕУ- Меркурій» знову перемагає: вітаємо чемпіонів!

12 квітня 2017 року о 13:00 на стадіоні "Меркурій" відбулася гра Чемпіонату України з футболу (СК «КНТЕУ- Меркурій» - «Юнга – Морська академія» м. Одеса).

Гра була досить напруженою, проте команда наших "меркуріїв" тримала піднесений спортивний настрій і жагу до перемоги до останньої секунди матчу, і таки її здобула!

Вражаючий результат чемпіонів 4:0 на користь СК «КНТЕУ- Меркурій»!

Вітаємо і пишаємося, бажаємо переможних результатів на славу Альма-матер і надалі!

12.04.2017
остання редакція 04.07.2017