Зустріч студентів з директором роздрібних операцій Watsons Ukraine

10 квітня 2017 року в рамках проекту "B2S by Arricano" відбулась відкрита зустріч з Ганною Савельєвою, директором роздрібних операцій Watsons Ukraine.

У ході жвавого діалогу студенти дізнались, як саме відомі їм теорії організації торгівлі втілені на практиці у великій міжнародній компанії.

Спікер вважає, що майбутнє - за матричною організаційною структурою компанії, коли всі дивізіони, від HR та безпеки до продажів і логістики, координуються і з різними проектами компанії. Матричні структури більш функціональні, ніж лінійні.

Сьогодні Watsons в Україні - це більше 3 млн покупців на місяць. У світі - 1,5 млрд покупців щороку і більше 100 млн карт програм лояльності.
"Think Winning. Think Customers" - так ритейл-імперія переосмислила гасло Стіва Джобса.
Будь-який системний бізнес - це безліч інструкцій і алгоритмів.

Watsons Ukraine чекають на стажування в головному офісі компанії амбітних та цілеспрямованих студентів КНТЕУ!

Дізнайся, як стати частиною компанії

2038
остання редакція 04.07.2017