Оголошеннявсі

Переможні результати на Всеукраїнській студентській олімпіаді з напряму “Харчові технології”

4-6 квітня 2017 року на базі Харківського державного університету харчування та торгівлі  відбувся ІІ тур Всеукраїнської студентської олімпіади з напряму підготовки “Харчові технології”. Київський національний торговельно-економічний університет представляли студенти кафедри технології і організації ресторанного господарства Окунєва Дар'я (ОС «Бакалавр»), Харчевникова Дар'я та Бригадир Євгенія (ОС «Магістр»).

Учасники олімпіади виконували конкурсні завдання, які передбачали комп’ютерне тестування та вирішення комплексногї ситуаційної проблеми.

За результатами змагань нагороджено:

• Харчевникову  Дар'ю (ОС «магістр») дипломом ІІ ступеня
  • Бригадир Євгенію (ОС «магістр») грамотою «Кращі іноваційні рішення»
  • Окунєву Дарину (ОС «бакалавр») грамотою «Краще виконання творчого завдання»

Кафедра вітає переможців і бажає подальших успіхів!

остання редакція 04.07.2017
redactor