Результати студентської наукової конференції «Українська мова – національне надбання українського суспільства»

19 квітня 2017 року викладачі кафедри сучасних європейських мов ФМТП організували і провели університетську студентську наукову конференцію з української мови «Українська мова – національне надбання українського суспільства».

Роботи учасників були присвячені актуальним питанням становлення і розвитку  української мови, зокрема, культурі усного і писемного мовлення (суржик, слова-паразити, сленгізми, жаргонізми), особливостям мови рекламних слоганів, вживанню метафор у мові рекламних текстів, діалектним відмінностям української мови, її фразеологічному багатству тощо.

На пленарному засіданні були представлені доповіді і презентації 28 студентів.

За результатами конференції найкращими визнані роботи: Польовик Євгенії (ФОАІС 1-2), Ліпатнікової Юлії (ФРГТБ 1-5), Дідичук Альони (ФРГТБ 1-3), Довгополої Ірини (ФОАІС 1-1), Королюк Оксани (ФФБС 1-4), Богданець Наталії  (ФТМ 1-5), Костенка Сергія (ФТМ 1-5), Ткач Юлії (ФРГТБ 1-2), Бойченка Дмитра (ФРГТБ 1-10).

Дякуємо всім учасникам! Бажаємо успіхів!

redactor
остання редакція 04.07.2017