Студенти-іноземці КНТЕУ взяли участь у конференції «Роль молоді в розвитку АПК України»

19 квітня 2017 року в стінах Національного університету біоресурсів і природокористування України відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція «Роль молоді у розвитку АПК України», у якій взяли участь студенти-іноземці з різних факультетів КНТЕУ. Захід був проведений у рамках проекту наукової роботи «Розробка новітньої концепції іншомовної підготовки різних категорій дорослих у процесі неформальної освіти» (2016-2018 рр.). Цей проект виконується фахівцями Київського національного університету імені Т. Шевченка, Національного університету біоресурсів та природокористування і доцентом кафедри сучасних європейських мов нашого університету Коротун О.О. За її участю було розроблено наукову платформу щодо проблеми вивчення української мови як іноземної. Цього разу фахівцям важливо було залучити до роботи носіїв різних мов, у тому числі іноземців, які тривалий час проживають на території нашої держави, адже проект спрямований на розроблення інноваційної концепції іншомовної підготовки різних категорій дорослих (вікові і гендерні особливості, фахове спрямування, громадянська активність, соціальний статус), що реалізується у процесі неформальної освіти для досягнення цілей комплексної стратегії навчання та освіти дорослих у межах глобалізаційних та євроінтеграційних процесів розвитку України.

Так студент ІІ курсу 11 групи ФТМ Керимов Санан Назим огли та студентка ІІІ курсу 21 групи ФЕМП Ісмаілова Хіджран Камран Гизи поділилися своїм досвідом вивчення української мови як іноземної у доповіді «Іншомовна підготовка іноземців в Україні: досвід вивчення української мови». Студенти Аджока Хонлан Езешьєль (ІІІ курс, 9 група) та Джоб Джой Ловет (ІІІ курс, 12 група) ФМТП розповіли про перспективи залучення іноземців до навчання в українських вишах у доповіді «Іноземні студенти в український вищих навчальних закладах: мовно-культурний аспект».

redactor
остання редакція 04.07.2017