Семінар «Вплив Реформації на розвиток мов у Західній Європі»

19 квітня 2017 року викладачі кафедри сучасних європейських мов ФМТП організували і провели семінар «Вплив Реформації на розвиток мов у Західній Європі».

У виступах викладачів висвітлювалася проблематика становлення Реформації як релігійного напряму, її відмінності від інших течій християнства, вплив на мовну політику країн Західної Європи, а також наслідки Реформації для сучасного розвитку мов країн західної демократії.

redactor
остання редакція 04.07.2017