Представники КНТЕУ на міжнародному форумі "Контрафакт і піратство – загроза національній безпеці та економіці"

19-21 квітня 2017 року представники кафедри адміністративного, фінансового та інформаційного права (к.ю.н., доцент Гуржій Анна Валеріївна) взяли участь у ІІ-му Міжнародному форумі по боротьбі з підробками та піратством «Контрафакт і піратство – загроза національній безпеці та економіці», який організували Український альянс по боротьбі з підробками та піратством (УАПП) та Американська торговельна палата в Україні.

Учасники форуму: представники уповноважених органів влади (Державна служба інтелектуальної власності України, ДП “Укрпатент”), правозахисники, фахівці світових компаній-правовласників, провідні українські та міжнародні експерти з питань захисту прав інтелектуальної власності - обговорили широкий комплекс актуальних питань, зокрема: боротьба з підробками та піратством; вилучення кримінальних активів; протидія ввезенню підробленої та піратської продукції на митниці; взаємодія держави та правовласників у боротьбі з контрафактною продукцією; протидія піратству в Інтернеті; боротьба з контрафактними лікарськими препаратами, засобами захисту рослин та сортами рослин.

1968
остання редакція 04.07.2017