Оцінювання рівня знань для випускників Коломийського економіко-правового коледжу

21 квітня 2017 року представники КНТЕУ (представник приймальної комісії Кур'ян Вікторія Анатоліївна та заст. декана ФМТП Вишинська Тетяна Леонідівна) провели оцінювання рівня знань для випускників Коломийського економіко-правового коледжу КНТЕУ для вступу до Київського національного торговельно-економічного університету на скорочену форму навчання за спеціальностями: право, міжнародне право, облік та оподаткування, готельно-ресторанна справа.

Представниками КНТЕУ було проведено агітаційну роботу зі студентами коледжу.

redactor
остання редакція 04.07.2017