Перемога нашої студентки у Всеукраїнській олімпіаді з «Готельно-ресторанної справи»

Студентка факультету готельно-ресторанного та туристичного бізнесу Київського національного торговельно-економічного університету Гуржієнко Анастасія (освітній ступінь «бакалавр») взяла участь у ІІ-му етапі Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Готельно-ресторанна справа», яка проходила 19-21 квітня 2017 року в Одеській національній академії харчових технологій.

У роботі олімпіади взяли участь понад 75 студентів із 24 навчальних закладів України, у яких здійснюється підготовка кадрів за спеціальністю «Готельно-ресторанна справа». За результатами участі студентка 4 курсу Гуржієнко Анастасія була нагороджена дипломом ІІІ ступеня.

У роботі конкурсної комісії взяла участь д.е.н., професор кафедри готельно-ресторанного бізнесу Босовська Мирослава Веліксівна.

Вітаємо з науковими здобутками та бажаємо подальших успіхів!

redactor
остання редакція 04.07.2017