Перемога наукового колективу КНТЕУ у Всеукраїнському конкурсі "Винахід року"

Нещодавно відбулось нагородження переможців Всеукраїнського конкурсу «Винахід року», який проводиться Державним підприємством «Український інститут інтелектуальної власності» під егідою Державної служби інтелектуальної власності України з метою популяризації винахідницької та інноваційної діяльності серед широких верств науково-технічної громадськості України, заохочення роботодавців до впровадження у виробництво результатів інтелектуальної праці, а також для виявлення найбільш талановитих та перспективних розробок і привернення до них уваги вітчизняних та іноземних інвесторів і підприємців. Конкурс проводиться щорічно.

Цього року авторський колектив у складі представників Київського національного торговельно-економічного університету (Світлана Леонідівна Шаповал) та Ужгородського торговельно-економічного інституту КНТЕУ (Бандурин Юрій Анатолійович, Гаврилко Петро Петрович, Шпирко Григорій Миколайович, Павліш Лариса Олегівна, Гаврилко Леся Петрівна) отримав диплом переможця в номінації «Кращий винахід року в Закарпатській області».

Вітаємо науковий колектив з перемогою, пишаємося Вами та бажаємо подальшої наснаги, творчого натхнення й розвитку винахідницької діяльності, широкого застосування новітніх розробок, що сприятиме стабільності та розквіту нашої держави.

остання редакція 04.07.2017
redactor