Наукові здобутки студентів ФФБС: переможні результати

19-20 квітня 2017 року в Тернопільському університеті відбулися наукові заходи участь у яких принесла високі результати, а саме:

• Всеукраїнська студентська олімпіада зі страхування, у якій взяло участь 68 студентів з 43 вишів. Студент І курсу магістеріуму (спеціалізація «Страховий менеджмент») Ковбасюк Тарас посів ІІІ місце.
  • Всеукраїнська науково-практична конференція студентів, аспірантів, молодих вчених „Страховий ринок України в умовах циклічності фінансово-економічних криз: оцінка тенденцій та перспективи розвитку”. Яблуновська Анастасія (IV курс, спеціалізація «Страховий менеджмент») посіла І місце й нагороджена грамотою «За нестандартний та креативний підхід у дослідженні актуальних проблем у сфері страхування» за доповідь «Сьогодення й майбутнє інновацій у вітчизняному страхуванні».
  • І місце у командній грі - ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА ВІКТОРИНА зі страхування (організатор проведення в рамках конференції – Ротова Т.А.).

Вітаємо з перемогами! Бажаємо підкорення нових наукових вершин!

1916
остання редакція 04.07.2017