Майбутнє сучасного ритейлу від експерта міжнародного класу

21 квітня 2017 року студенти КНТЕУ взяли участь у майстер-класі "Trends in Modern Trade in USA and Europe. What UA retail chains should be prepared for in next 5 years?" (укр. - «Сучасні тенденції розвитку торгівлі США та Європи. Які українські роздрібні мережі повинні бути готові в найближчі 5 років?»).

Майстер-клас, що відбувся в рамках співпраці КНТЕУ та компанії U & Sluno a.s. (Чехія), провів Томаш Красний – кандидат математичних наук Державного інституту дослідження роздрібної торгівлі в Празі, координатор міжнародної корпорації GfK на ринках Європи та Північної Америки, який співпрацював із мережами METRO, TESCO та IKEA.

Експерт розповів про сучасні тенденції міжнародного ритейлу, що все більше опановує торговельні площі Інтернет-мережі, основні тренди e-commerce, навів цікаві приклади комерційних проектів, які надають повний спектр послуг користувачам, не зосереджуючись лише на продажу товарів, та дав прогноз розвитку ритейлу на найближче майбутнє.

redactor
1907