Всеукраїнська студентська олімпіада зі спеціальності "Економіка підприємства": переможні результати

19-20 квітня 2017 року на економічному факультеті Київського національного університету імені Тараса Шевченка проходив ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Економка підприємства (за видами економічної діяльності)».

У заході взяли участь студенти зі 61 вищого навчального закладу України.

За результатами складних випробувань, студентка IV курсу ФЕМП 11 групи Василенко Анастасія здобула диплом II ступеня. Белінська Стефанія отримала сертифікат учасника олімпіади.

У журі олімпіади плідно працювала професор, доктор економічних наук, завідувач кафедри економіки та фінансів підприємства Блакита Ганна Владиславівна.

Вітаємо з досягненнями!

остання редакція 04.07.2017