Представники КНТЕУ на семінарах Національного банку України

19-20 квітня 2017 року завідувач кафедри банківської справи, професор, доктор економічних наук Шульга Наталія Петрівна та доцент кафедри банківської справи факультету фінансів та банківської справи, кандидат економічних наук Маслова Наталія Олександрівна взяли участь у семінарах, що проводив Національний банк України на тему «Реформи в нагляді та запровадження макропруденційного регулювання в банківському секторі».

остання редакція 04.07.2017
redactor