Високі результати на Всеукраїнській олімпіаді зі спеціальності "Облік і аудит"

19-21 квітня 2017 року в м. Дніпро відбувся другий етап серед студентів вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівнів акредитації.

У другому етапі олімпіади взяли участь 137 студентів з 73 вишів України. Серед учасників були й студенти КНТЕУ та відокремлених підрозділів.

1. Київський національний торговельно-економічний університет

Волков Іван Георгійович

Черес Світлана Володимирівна

2. Одеський торговельно-економічний інститут КНТЕУ

Добрєва Надія Василівна

Куленко Анна Анатоліївна

3. Харківський торговельно-економічний інститут КНТЕУ

Котяй Лілія Терентіївна

Тиханська Ірина Олександрівна

4. Харківський інститут фінансів КНТЕУ

Овчаренко Юлія Сергіївна

Федорченко Тетяна Олексіївна

Диплом за ІІІ місце одержав Волков Іван, магістр спеціальності «Облік і оподаткування» Київського національного торговельно-економічного університету (спеціалізація "Облік і оподаткування").

Диплом у номінації "Знавець Аналізу господарської діяльності" одержала Черес Світлана, магістр спеціальності «Облік і оподаткування» Київського національного торговельно-економічного університету (спеціалізація "Аудиторська діяльність").

Вітаємо з перемогою!

1943