Призначено членів Ради прокурорів України з представників ВНЗ

25 квітня 2017 року завідувач кафедри адміністративного, фінансового та інформаційного права Т.О. Гуржій взяв часть у з’їзді представників юридичних вищих навчальних закладів та наукових установ для призначення членів Ради прокурорів України, який проходив у залі засідань вченої ради Юридичного університету імені Ярослава Мудрого.

Представники юридичних вищих навчальних закладів та наукових установ на з’їзді обрали двох членів Ради прокурорів України (РПУ). Шляхом таємного голосування представниками до РПУ стали: доктор юридичних наук, професор, перший проректор Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого Ю.П. Битяк, доктор юридичних наук, професор, декан юридичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка І.С. Гриценко.

25.04.2017
redactor