Благодійність у КНТЕУ – це традиція

На адресу університету надійшов лист та подяка на ім’я ректора Анатолія Антоновича Мазаракі за активну громадянську позицію та небайдуже ставлення до дітей, які живуть із ВІЛ.

Благодійні та соціальні акції в КНТЕУ є вже доброю усталеною традицією, які адміністрація університету охоче підтримує та ініціює.

Активність студентів КНТЕУ в цьому напрямку підтверджується численними благодійними аукціонами, майстер-класами, постійними зборами речей та іграшок для дитячих будинків.

Підтримка та збір коштів для воїнів АТО є проявом самоусвідомлення та активної патріотичної громадянської позиції.

Благодійність є найбільшим проявом гуманності та виховує в молоді відчуття відповідальності не тільки за себе, а й за тих, хто поряд.

1985
остання редакція 04.07.2017