Сесійна зала, нарадчі кімнати, кулуари: студенти на екскурсії у Верховній Раді України

Студенти 2 курсу 12 групи та 1 курсу 2 групи ФЕМП разом з кураторами кафедри економіки і фінансів підприємства доц. Новіковою Н.М. та ст. викладачем Вавдійчик І.М. 25 квітня 2017 року відвідали Верховну Раду України.

Фахівець інформаційного центру Верховної Ради поспілкувалася зі студентами та ознайомила їх із цікавими фактами з історії та сьогодення будинку. Студенти побачили відомі кулуари Верховної Ради, місце прес-конференцій, брифінгів та інтерв’ю з народними депутатами, також почули історію написання художнього полотна «Створення держави». Біля картини знаходиться прапор України, розміром 8*4 м, який вноситься до сесійної зали під час святкування Дня Незалежності України.

В сесійній залі фахівець інформаційного центру ознайомила з організацією роботи Верховної Ради, показала стіл Президіуму та робочі місця народних депутатів, обладнані модернізованою електронною системою «Рада-4».

25.04.2017
adv