Лекція від фахівця: "Відповідальність особи за вчинення злочину при перевищенні меж необхідної оборони"

27 квітня 2017 року кафедрою загальноправових дисциплін факультету міжнародної торгівлі та права організовано зустріч студентів ІІІ курсу, у межах вивчення дисципліни "Кримінально-процесуальне право", з кандидатом юридичних наук, полковником міліції у відставці (екс-начальником слідчого управління Головного слідчого управління МВС України), нині адвокатом Гоцуляком Євгенієм Миколайовичем, який прочитав лекцію на тему "Відповідальність особи за вчинення злочину при перевищенні меж необхідної оборони".

Присутні студенти та викладачі кафедри збагатили свої знання значною кількістю цікавої інформації щодо особливостей практичного застосування в діяльності органів МВС України кримінально-правових знань.

остання редакція 04.07.2017
redactor