Екскурсія на «Кока-Кола Україна Лімітед»

26 квітня 2017 року студенти факультету ресторанно-готельного та туристичного бізнесу денної форми навчання 4 курсу 6 і 8 груп  відвідали найпотужніше підприємство України з виробництва напоїв ТОВ «Кока-Кола Україна Лімітед».

Під час екскурсії по підприємству студенти ознайомилися з технологією виробництва, розливу та зберігання напоїв. Екскурсія була організована викладачами кафедри технології і організації ресторанного господарства доцентами Ткаченко Л.В., Вітряк О.П. у рамках поглибленого вивчення дисципліни «Барна справа».

25.04.2017
redactor