Викладачі і студенти КНТЕУ святкували Європейський день логістики

Викладачі кафедри торговельного підприємництва та логістики разом зі студентами відвідали заходи, що були приурочені святкуванню Європейського дня логістики. Спочатку студенти мали можливість відвідати церемонію нагородження фіналістів конкурсу від компанії "ЗАММЛЕР", що проходила в приміщенні Національного університету харчових технологій. Журі конкурсу, до складу якого входили: Віктор Шевченко - генеральний директор ТОВ "Заммлер Україна", Марія Григорак - президент асоціації "Український логістичний альянс" та Юрій Гнатовський - генеральний директор асоціації "Український логістичний альянс" - обрали переможницю.

Студентів КНТЕУ надзвичайно зацікавили такі ініціативи компанії "ЗАММЛЕР". Деякі з них навіть запевнили, що наступного разу обов’язково будуть серед фіналістів.

Святкування Європейського дня логістики продовжилося на складі "ЗАММЛЕР", де працівники компанії провели цікаву екскурсію й організували квест. Студенти мали можливість побачити складське обладнання, покористуватися штабелером, сканувати товари та багато іншого. Безсумнівно, після такого заходу зацікавленість студентів у логістиці й роботі логістичних компаній суттєво зросла.

redactor
остання редакція 04.07.2017