Нові здобутки студентів КНТЕУ на науковій олімпіаді з регіональної економіки

28 квітня 2017 року у ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з науки «Регіональна економіка», у якому взяли участь більше 40 учасників.

Київський національний торговельно-економічний університет представляли вихованці кафедри міжнародних економічних відносин.

За результатами тестування та вирішення творчих завдань наші студенти були нагороджені:

• дипломом IIІ ступеняДьякова Вероніка (спеціальність «Міжнародний бізнес»);
  • дипломом І ступеня у номінації «За глибоке розуміння демографічних проблем в Україні» – Рупчева Анастасія (спеціальність «Міжнародна економіка»);
  • дипломом ІІ ступеня у номінації «За вільне оперування статистичними даними» – Уманців Владислав.

У журі олімпіади плідно працювала к.е.н., доцент кафедри міжнародних економічних відносин Головня Юлія Ігорівна.

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ТА БАЖАЄМО ЇМ ПОДАЛЬШИХ НАУКОВИХ ЗВЕРШЕНЬ!

adv
остання редакція 04.07.2017