Оголошеннявсі

Народний студентський камерний академічний хор КНТЕУ став лауреатом фестивалю "Empire of Talents"

Колектив Народного студентського камерного академічного хору КНТЕУ став лауреатом І премії в номінації «Естрадний вокал. Хори» І Міжнародного конкурсу-фестивалю дитячого, юнацького та молодіжного мистецтва «Empire of Talents», що відбувався в місті Мукачево з 29 квітня по 2 травня 2017 року.

За результатами другого конкурсного дня колектив хору було запрошено до виступу на гала-концерті фестивалю, де і були оголошені результати конкурсу.

До складу зіркового журі конкурсу увійшли професіонали з різних галузей мистецтва: Амадор Лопес та Олег Серафін, Наталя Бучинська, Тимофій Нагорний, Юрій Фальоса, Зінаїда Варі, Борислава Білоцерківська, Тарас Шіт, Андрій Князь та Ігор Білик.

Вітаємо колектив та бажаємо нових творчих здобутків!

02.05.2017
redactor