Оголошеннявсі

Результати проведення ІІ Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт «Нові ідеї. Нові можливості» - 2017

4 травня 2017 року було оголошено результати Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт «New ideas. New possibilities» («Нові ідеї. Нові можливості»), що проводився Київським національним економічним університетом імені Вадима Гетьмана. У конкурсі взяли участь студенти всіх курсів, більш ніж 14 вищих навчальних закладів м. Києва та 4 областей України: Вінницької, Львівської, Київської та Волинської. За рішенням конкурсної комісії студентка другого курсу факультету міжнародної торгівлі та права КНТЕУ Рупчева Анастасія Олегівна зайняла друге місце. Наукові керівники: Головня Юлія Ігорівна, к.е.н., доцент кафедри міжнародних економічних відносин; Гуща Галина Валеріївна, к.п.н., доцент кафедри іноземної філології та перекладу.

Вітаємо Анастасію та бажаємо нових цікавих ідей та проектів!

08.05.2017
остання редакція 28.08.2017