Життєві принципи соціального підприємця Ірини Рубіс

16 травня 2017 року в рамках проекту «B2S by Arricano» - «Бізнес для студентів» відбулася відкрита лекція генерального директора мультимедійної компанії Ekonomika +, випускниці КНТЕУ Ірини Рубіс «Як і чому цінності і життєві принципи важливі для побудови кар’єри».

Експерт розповіла про принципи та цінності, необхідні для розвитку успішного та сталого бізнесу:

• гнучкість та адаптивність;
  • постійний розвиток;
  • бути допитливим та використовувати максимум можливостей;
  • знати, чого хочеш;
  • не йти на компроміс із самим собою;
  • вміти співпрацювати в команді однодумців;
  • нічого не боятися та йти вперед.

Ірина Рубіс вважає себе соціальним підприємцем: «Бізнес нашого століття повинен генерувати збільшення сенсів та цінностей, а не лише прибуток. Щоб ти не робив, ти маєш думати на два покоління вперед». Вона навела цікаві приклади з власної кар’єри та окреслила основні цілі й ознаки, які бачить у своїй Компанії-2025, що базується на трьох принципах: «Свобода. Сміливість. Відповідальність».

Презентація викликала жвавий інтерес у студентів, які ставили багато питань та дискутували з експертом.

16.05.2017
redactor