Команда ФОАІС - переможці змагання Чемпіонату КНТЕУ з чирлідингу

Сьогодні відбулися традиційні змагання Чемпіонату КНТЕУ з чирлідингу. Участь у змаганнях взяли команди всіх факультетів.

Висока емоційність, адреналін, завзятість - були притаманні всім командам. Фінальна оцінка мала 2 складові: за обов’язкову і довільну програми. З перших тактів обов’язкової програми лідерську позиції захопили дівчата ФОАІС. Довільна програма ФФБС, які виступали перед лідерами, викликала сумнів – чи можливо перевершити їхній досконалий, цікавий і складний виступ. Але цього року відбулася зміна багаторічних володарів Кубку з чирлідингу – команди ФФБС. У довільній програмі спортсменки ФОАІС виклались на максимум – і випередили своїх суперників.

Спортивний манеж №1 тремтів від аплодисментів і вигуків уболівальників, які щиро підтримували своїх улюбленців.

Місця розподілилися таким чином:

1. ФОАІС – 53,7 очка
  2. ФФБС – 51,0 очко
  3. ФТМ – 45,9 очка
  4. ФЕМП – 43.8 очка
  5. ФРГТБ – 42.4 очка
  6. ФМТП – 41.1 очка

Вітаємо учасників і переможців!

Щиро дякуємо всім, хто взяв участь в організації і підготовці свята!

остання редакція 28.08.2017
redactor