Ознайомча екскурсія на виробниче підприємство ТОВ "Люстдорф"

17 травня 2017 року викладачі кафедри товарознавства та експертизи харчових продуктів і студенти факультету торгівлі та маркетингу відвідали виробниче підприємство ТОВ «Люстдорф», що знаходиться в м. Іллінці Вінницької області.

ТОВ «Люстдорф» - це потужне сучасне підприємство молочної галузі, яке виробляє понад 60 найменувань продукції під торговельними марками: «На здоров’я», «Селянське», «Бурьонка», «Люстдорф», «Смачно шеф» та «Тотоша». Сьогодні на підприємстві працює більше 1500 співробітників. Виробничі потужності розташовані в екологічно сприятливій Вінницькій області і забезпечуються сировиною, зібраною в більш ніж 50 фермерських господарствах регіону. Це дозволяє переробити близько 350 тонн високоякісного молока на добу з використанням передової технології високотемпературного імпульсу.

Викладачі та студенти отримали можливість побачити весь цикл технологічного процесу виробництва від прийому молока до пакування готової продукції.

Крім того, викладачі та студенти змогли на практиці побачити дію систем управління якістю та безпечністю.

16.05.2017
остання редакція 28.08.2017