Перемога студентів ФФБС у V Міжнародному податковому турнірі

Студенти третього курсу спеціалізації «Державні фінанси» здобули перемогу в V Міжнародному податковому турнірі, що відбувся 18 травня 2017 року на базі Університету державної фіскальної служби України.

Команда переможців «Повелителі податків» відзначила гарну організацію турніру та цікавий формат проведення. Окремо студенти відмітили актуальність та складність питань, напружену дискусію, можливість «неформального» спілкування з колегами з інших навчальних закладів. Затяту конкурентну боротьбу за кожен бал у фіналі забезпечили студенти Національного юридичного університету ім. Ярослава Мудрого та Університету державної фіскальної служби України. Змагання із сильними суперниками завжди мотивує до подальшої праці та розвитку.

Вітаємо студентів, які здобули І місце: Мальцева Дмитра, Іванченко Оксану, Романюк Тетяну, Таганську Юлію, Чугунову Ірину.

Дякуємо Вам, що привезли кубок переможців до Alma-mater!

2099
остання редакція 28.08.2017