Оголошеннявсі

Участь викладачів КНТЕУ у семінарі «Практичні аспекти формування та реалізації монетарної політики НБУ»

17-18 травня 2017 року за ініціативою Національного банку України представники кафедри банківської справи, зокрема: завідувач кафедри, д.е.н., проф. Шульга Н.П.; к.е.н., доц. Маслова Н.О.; к.е.н., ст. викл. Колодізєва С.О. - відвідали семінар для викладачів на тему «Практичні аспекти формування та реалізації монетарної політики НБУ» й отримали відповідні сертифікати.

Учасників семінару привітав директор Департаменту монетарної політики та економічного аналізу НБУ Сергій Ніколайчук, подякував за їх зацікавленість визначеною проблематикою.

Доповідачами семінару було представлено теми, які із зацікавленістю обговорювалися всіма присутніми:

• Реалізація режиму інфляційного таргетування в Україні (Ніколайчук С., директор Департаменту монетарної політики та економічного аналізу НБУ);
  • Прийняття рішень з монетарної політики в НБУ (Лепушинський В., заступник директора Департаменту монетарної політики та економічного аналізу – начальник управління монетарної політики НБУ);
  • Монетарна статистика: джерела та використання (Половньов Ю., директор Департаменту статистики та звітності НБУ);
  • Координація цілей монетарної політики та фінансової стабільності (Тарнавський М., начальник управління макропруденційної політики Департаменту фінансової стабільності НБУ);
  • Міжнародний досвід запровадження інфляційного таргетування (Девід Варва, OGResearch).

У семінарі взяв участь заступник Голови НБУ Дмитро Сологуб та надав вичерпні відповіді на запитання слухачів щодо особливостей формування і реалізації монетарної політик НБУ.

redactor
2045