Оголошеннявсі

Участь у проекті "Розробка новітньої концепції іншомовної підготовки різних категорій дорослих у процесі неформальної освіти"

16-20 травня 2017 року в Природничому університеті міста Вроцлав (Польща) в рамках проекту наукової роботи «Розробка новітньої концепції іншомовної підготовки різних категорій дорослих у процесі неформальної освіти» (2016-2018 рр.) пройшла серія тристоронніх зустрічей.

У проекті взяли учать проректор з навчальної роботи Йожеф Совінськи, директор центру іноземних мов Єва Хайдаш, завідувач кафедри соціальної педагогіки Національного університету біоресурсів і природокористування України Вікторова Л.В. та доцент кафедри сучасних європейських мов КНТЕУ Коротун О.О.

Під час роботи обговорювалися перспективи співпраці та подальшої розробки наукової платформи щодо проблеми вивчення іноземних мов, у тому числі української мови як іноземної.

Ці зустрічі відбулися в ході роботи міжнародного семінару «Забезпечення якості освіти та розвиток мовних компетенцій студентів і викладачів», який пройшов за сприяння та участі професорсько-викладацького складу Національного університету біоресурсів і природокористування України, а саме керівника центру професійного розвитку кадрів Демешкант Н.А., декана факультету інформаційних технологій Глазунової О.Г., доцента та старшого викладача кафедри англійської філології Пастернак Т.А. та Данькевич Л.Р.

20.05.2017
redactor