Як знайти роботу мрії та хто такий Best BOSS

У рамках проекту «B2S by Arricano» 23 травня 2017 року відбулася відкрита лекція керуючого партнера «Українського клубу нерухомості», засновника медіа-ресурсів Propertytimes та 3m2.kiev.ua Ольги Соловей на тему «У пошуках ідеального співробітника та ідеального роботодавця: місія здійсненна».

Розповідаючи про етапи свого кар’єрного шляху, медіа-експерт детально зупинялася на кожному з них, а також виокремила на що звертати увагу в пошуках роботи мрії:

• позиція та масштаб компанії;
  • ваш професійний розвиток;
  • перспективи;
  • стосунки (колектив, керівник, особистості);
  • умови роботи.

Як знайти роботу мрії? Заради чого можна залишити роботу мрії? Хто такий Best BOSS? Що таке ідеальний співробітник? На ці та інші, не менш важливі, питання експерт дала вичерпні відповіді, спираючись на власний цікавий досвід.

Також Ольга Соловей дала необхідні поради для успішної та результативної співбесіди:

• складіть небанальне креативне резюме;
  • дізнайтеся все про компанію до інтерв’ю та проявіть це на співбесіді;
  • розповідайте про ваші особистісні якості та захоплення, будьте щирими;
  • ставте багато питань, не менше 20. Складіть список питань заздалегідь;
  • майте готові результати та досягнення, про які можна розповісти;
  • будьте ввічливими та уникайте фамільярності і банальності.

Експерт відверто відповідала на питання студентів та давала цінні поради щодо успішної кар’єри.

23.05.2017
redactor